NOVELAN

značka ait-deutschland Vám ponúka optimálne riešenia v oblastiach kúrenia, chladenia a vetrania..

V sídle spoločnosti v Kasendorfe v Nemecku sa tepelné čerpadlá vyrábajú takmer pre každé použitie a predávajú ich špecializovaní veľkoobchodníci.
S tepelnými čerpadlami od NOVELAN nielen energeticky a hospodárne kúrite, ale tiež využívate teplo z obnoviteľných energií a chránite tak životné prostredie.

Veľké plus: Široký sortiment NOVELAN, ktorý je možné ľahko vzájomne kombinovať a tiež ľahko inštalovať, sa vyrába v Nemecku.

Spoločne prispieť k ochrane klímy.

V súkromných domácnostiach sa veľká časť (cca 75 %) energie spotrebuje na kúrenie. Väčšinu je táto energia vyrábaná neefektívnym a ekologicky škodlivým spôsobom ropou alebo plynom, často tiež so zastaralými technológiami. Tepelné čerpadlo ako generátor regeneratívnej energie oproti tomu ponúka jednoduché riešenie pre ekologické, energeticky úsporné kúrenie, chladenie a prípravu teplej úžitkovej vody.

Najvyšší čas na zmenu

Svet potrebuje našu pomoc ako nikdy predtým. Je najvyšší čas znížiť emisie, aby sme ďalej neznečisťovali životné prostredie. Aj Vy môžete prispieť svojim dielom. Stačí využiť energiu prírody! Tepelné čerpadlo to umožňuje: energeticky úsporná prevádzka šetriaca CO2 zaisťuje maximálnu účinnosť šetrnú k životnému prostrediu – nákladovú efektívnosť a počas prevádzky je veľmi tiché.

Prispejte k energetickému prechodu. Pomôžte dosiahnuť stanovené ciele CO2 a trochu zlepšiť svet – stojí za to sa zúčastniť!

Prestavbou na moderné tepelné čerpadlo sa vzdávate používania fosílnych palív a spoliehate sa na budúcnosť, klímu a ochranu životného prostredia.

Vaše deti Vám poďakujú a neskôr sa môžu vydať po Vašich zelených stopách.